Praca

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:  Przedstawiciel Handlowy (miejsce pracy: Warszawa, cała Polska)

Wymagania:

  • minium 2 letnie doświadczenie w branży meblowej lub wyposażenia wnętrz w segmencie klientów B2B.
  • umiejetność nawiązywania pozytywnych relacji z klientem
  • umiejętność realizacji celów
  • rzetelność
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi MS Office (umiętnosć pracy z programami: AutoCad, 3DStudio, Arcon będzie istotnym atutem)
  • znajomość j.angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem.
  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie właściwych relacji biznesowych ze stałymi i nowymi klientami firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów z rynku
  • Współpraca z architektami
  • Dbałość o właściwy przebieg procesu sprzedażowego (przygotowywanie ofert, negocjacje handlowe, realizacja kontraktu, relacje posprzedażowe)
  • Realizacja założeń budżetowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym oraz dodatkowymi bonusami
  • pracę pełną wyzwań
  • system szkoleń produktowych oraz z zakresu technik sprzedaży i negocjacji
  • narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@vegaplus.pl

Do aplikacji  prosimy dołączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.